Pátek 4. října

Děti si na víkend vzaly domů učebnici a pracovní sešit Učíme se číst, aby se Vám pochlubily, jak už čtou jednotlivá slova i celé věty.

Co čteme, to i zapisujeme. Děti se nyní učí dělat mezi slovy mezeru, aby bylo poznat, kde slovo končí.

Příští pátek (11. října) nás čeká výlet do lesa. S rozhodnutím, kam pojedeme, ještě vyčkáváme na předpověď počasí. Jisté je, že se budeme vracet mezi 14.00 a 14.30. Děti proto budou s sebou potřebovat velkou svačinu místo oběda. (Výtvarné kroužky u paní Šilhánové si děti mohou nahradit buď v pátek odpoledne, nebo v jiný den, kdy tu paní Šilhánová učí.)

Pokud byste se mnou potřebovali něco řešit, pošlete mi mail, zprávu, nebo si můžeme dohodnout termín konzultace.

Přeji Vám krásný víkend! KN