Šťastné a veselé prázdniny!

Závěr školního roku byl i letos ve znamení nových začátků, ale taky loučení. Naši prvňáčci absolvovali první rok, deváťáci se po devíti letech s naší školou rozloučili. Druhý, třetí, čtvrtý, pátý, šestý, sedmý a osmý ročník se spoustu nového naučily a zažily.

Školní rok jsme společně zakončili ve čtvrtek 28. června na společném shromáždění všech žáků a učitelů na velkém školním hřišti. Připomněli jsme si naše úspěchy, popřáli si krásné prázdniny a ochladili se zmrzlinou. No a pak už páteční vysvědčení a poslední zvonění.

Byl to opět opravdu naplněný rok a nyní nás čekají zasloužené prázdniny. Dávejte na sebe pozor a načerpejte nové zážitky a zkušenosti, protože člověk se učí pořád, nejen ve škole!

Ve škole se zase uvidíme až v pondělí 2. září 2024.